آغاز مرحله حذف رمز دوم ايستا

   

  ۱- نظر به درخواست کسب و کارها، ذينفعان حوزه خريد بدون حضور کارت و همچنين درخواست اپراتورها جهت خريد از طريق کدهاي دستوري USSD، بانک‌ها مي‌توانند تراکنش‌هاي فوق تا سقف يک ميليون ريال در هر ۲۴ ساعت را از الزام استفاده از رمز دوم پويا معاف کنند.

  بر اين اساس بانك‌ها مي توانند امكان انجام تراکنش با رمز دوم ايستا تا مجموع يک ميليون ريال در هر ۲۴ ساعت براي هر کارت بانکي را مشروط به پذيرش مخاطرات آن از سوي مشتري فراهم کنند.

  ۲- از هفته دوم بهمن‌ماه، ارائه خدمات پرداخت غيرحضوري با رمز دوم ايستا طي چند روز در بانک‌هاي مختلف متوقف مي‌شود.

  ۳- هموطنان گرامي در صورت وجود هر گونه سوال يا ابهام در خصوص فعال‌سازي يا استفاده از رمزهاي پوياي کارت‌هاي بانکي با شماره تلفن‌هاي مرکز ارتباط‌ با مشتريان بانک خود تماس حاصل فرمايند.

  مركز تماس كاشف با شماره ٩١٠٠٩٩٦٠ به صورت شبانه‌روزي آماده پاسخ‌گويي به سوالات و دريافت پيشنهادات و انتقادات هم‌ميهنان در خصوص نحوه خدمت‌رساني بانک‌ها و موسسات اعتباري است.

  ۴- مجددا يادآوري مي‌شود دريافت رمز دوم پويا از طريق پيامک امکان‌پذير است.

  مشتريان محترم بانکي که تاييديه شماره تلفن همراه خود‌ را به بانک خود اعلام کرده‌اند با فشردن دکمه دريافت رمز دوم پويا در درگاه‌هاي پرداخت، رمز خود را از طريق پيامک دريافت مي‌کنند.

  ۵- همچنين تاکيد مي‌شود آن دسته از هموطناني که تاکنون نسبت به فعال‌سازي رمز دوم پويا اقدام نکرده‌اند، در اسرع وقت نسبت به انجام اين کار اقدام کنند.


  1398/11/01