سومين رويداد نوانديشان فناوري‏هاي مالي

   

  شرکت خدمات انفورماتيک و مرکز نوآوري فناوري مالي خدمات انفورماتيک (آي‏فينک) همزمان با برگزاري نهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام هاي پرداخت در تاريخ ۱۱ و 1۲ اسفند ماه در مرکز همايش‏هاي برج ميلاد، سومين دوره رويداد نوانديشان فناوري‌هاي مالي را با هدف شناسايي تيم هاي مستعد حوزه فينتک جهت ورود به دوره هاي شکل دهي و شتابدهي مرکز آي‏فينک، برگزار مي کنند.

  تيم‏ها و استارتاپ‏هايي که موفق به دريافت تأييديه پذيرش از سوي کميته ارزيابي ‏شوند، علاوه بر حضور رايگان در بزرگترين رويداد سالانه صنعت بانکداري و پرداخت کشور، امکان حضور در مرکز آي‏فينک و شرکت در دوره شکل‏دهي و شتابدهي اين مرکز و استفاده از خدمات متنوع آن را بدست مي‏آورند.
  همچنين تيم‏هاي راه يافته به نمايشگاه، توسط تيم داوري، ارزيابي شده و بسته هداياي ويژه‏اي براي استارتاپ‏هاي برتر دراختتاميه همايش به ايشان اهدا خواهد شد.
  گروه‏هاي مورد ارزيابي:
  • صاحبان ايده
  • دارندگان طرح کسب و کار و MVP
  • طرح‏هاي تجاري‏سازي شده در قالب شرکت‏هاي نوپا
  مهلت ثبت نام: حداکثر تا پايان روز يکشنبه 1398/11/20
  روش ثبت نام: مراجعه به پايگاه اينترنتي www.isc.co.ir و تکميل فرم‏هاي مربوطه و بارگذاري اطلاعات
  جهت کسب اطلاعات بيشتر مي توانيد به پايگاه اينترنتي مرکز آي‏فينک www.ifinc.ir مراجعه کنيد.

  توضيحات تکميلي:
  - کليه مراحل ثبت نام و بارگذاري اطلاعات در سايت رايگان است.
  - حداقل و حداکثر تعداد مجاز اعضاء هر تيم به ترتيب 2 و 5 نفر (با احتساب سرتيم) مي باشد.
  - هر تيم فقط مي‌تواند در يکي از سه گروه "صاحبان ايده"، "دارندگان طرح کسب و کار و MVP" يا " طرح‏هاي تجاري‏سازي شده در قالب شرکت‏هاي نوپا " ثبت نام کند.
  - ايده‏ها و موضوعاتي که مرتبط با محورهاي نهمين همايش بانکداري الکترونيک و نظام‏هاي پرداخت باشند؛ در اولويت قرار دارند. جهت اطلاع از محورهاي همايش به پايگاه اينترنتي http://conf.mbri.ac.ir/ebps9 مراجعه نماييد.
  - مواردي از قبيل مزيت رقابتي طرح، ميزان نوآوري، تطابق با نياز بازار، مقياس پذيري، توجه به چالش هاي امنيتي، تطابق با قوانين رگولاتوري حوزه عملکرد، پتانسيل درآمدزايي طرح و عدم حضور در رويدادهاي مشابه يا دوره‏هاي گذشته اين رويداد از اهم شاخص‏هاي ارزيابي خواهند بود.
  - مسئوليت و تبعات قانوني هر گونه کپي‏برداري از ايده‏ها و طرح‏هاي ثبت شده قبلي بر عهده تيم‏هاي ارائه‏ دهنده خواهد بود.
  - هزينه رزرو فضاي نمايشگاهي و غرفه‏سازي جهت حضور تيم‏هاي برتر در نمايشگاه توسط شرکت خدمات انفورماتيک تقبل خواهد شد.
  در صورت مواجهه با هرگونه اشکال طي فرايند ثبت‌نام و تکميل فرم‌ها، مراتب را به آدرس الکترونيک noandishan@isc.co.ir و يا شماره تلفن 72351500-021 (در ساعات اداري) منعکس نماييد.

  1398/11/12