بازديد سورنا ستاري از شرکت فراديس البرز

   

  سورنا ستاري، معاون علمي و فناوري رئيس‌جمهور و رئيس بنياد ملي نخبگان، امروز ۲۸ دي‌ماه ضمن افتتاح نمايشگاه دائمي محصولات و قطعات توليدي شرکت فراديس البرز، از نزديک با برخي از توليدات آن شرکت در محل سايت مرکزي و تخصصي تعميرات فراديس البرز آشنا و در جريان روند اقدامات انجام شده توسط همکاران فني و نخبه شرکت جهت کاهش وابستگي به واردات قطعات مورد نياز و به‌تبع آن جلوگيري از خروج مبالغ قابل توجهي از ارز کشور قرارگرفت.

  همچنين در بازديد امروز محصولات جديد، مزايا و کاربردهاي آنها به معاون علمي و فناوري رياست جمهوري و هيات همراه ايشان معرفي شد.

  شرکت فراديس البرز يکي از بزرگ‌ترين شرکت‌هاي ارائه‌دهنده خدمات نوين بانکداري، توليد و پشتيباني سخت‌افزارهاي بانکي است که در اين حوزه به بيش از ۲۳ بانک و موسسه مالي اعتباري خدمت ارائه مي‌دهد. درحال حاضر شبکه فروش و پشتيباني اين شرکت علاوه بر تأمين انواع خودپرداز و خوددريافت با برندهاي اروپايي و آسيايي، امکان توليد اين تجهيزات بر اساس نياز و سفارشات اختصاصي مشتريان را نيز فراهم کرده و هم‌اکنون تعداد قابل توجهي از توليدات اين شرکت در بانک‌هاي مختلف با برند «فراديس» نصب و راه‌اندازي شده‌اند. اين شرکت علاوه بر توليد خودپرداز در حوزه توليد کيوسک‌هاي بانکي بر اساس سفارش مشتريان نيز اقدامات قابل توجهي داشت است.

  از ديگر سبد محصولات اين شرکت دانش‌بنيان تجهيزاتي مانند صندوق‌هاي فروشگاهي، پايانه‌هاي فروش، تجهيزات احراز هويت، آنتي‌فراد، محافظ خودپرداز، کنترل کننده تغييرات دما و نيز سامانه‌هاي کارت و کيف پول شهروندي (فراپي) و مانيتورينگ آنلاين خودپردازها (ايرما) و غيره از ديگر محصولات و توليدات اين شرکت دانش‌بنيان است.

  نوذر صوفي‌لو، مديرعامل فراديس البرز در حاشيه اين بازديد با اشاره به اينکه ما پيش از اخذ مجوز دانش بنيان نيز دانش بنياني عمل مي‌کرديم، گفت: «دليل اين موضوع اين است که بخش عمده‌اي از قطعات و محصولاتي که امروز از آنها بازديد شد، قبل از دريافت مجوز دانش بنيان توسط همکاران نخبه ما طراحي و بومي‌سازي شده بود. البته اين شرکت به‌صورت رسمي از سال ۱۳۹۷ دانش‌بنيان شده است.»


  1398/10/28