اهداي جوايز برندگان جشنواره هاي استارتاپي

   

  مراسم اهداي جوايز برندگان جشنواره هاي استارتاپي فينتک ايران و شهر هوشمند نمايشگاه تراکنش با حضور دکتر فائز معاون بازاريابي و فروش شرکت خدمات انفورماتيک، مهندس هاشمي اقدم مديرعامل و اعضاي هيات مديره شرکت فراديس گسترکيش و دکتر بيات مديرعامل مرکز فابا عصر دوشنبه 23 دي ماه جاري در مرکز آيفينک برگزار شد.

  در ابتداي اين مراسم، مهندس هاشمي اقدم از مرکز آيفينک به عنوان فرصتي براي رشد استارتاپ‌هاي فينتک ياد کرد و اين نويد را داد با اقداماتي که تا کنون در قالب چند رويداد استارتاپي طي سالهاي اخير در شرکت خدمات انفورماتيک رخ داده، رفته رفته شاهد انسجام بيشتر در اين حوزه خواهيم بود. وي تصريح کرد، مقرر شده آيفينک به عنوان دبيرخانه بخش استارتاپي همايش بانکداري الکترونيک و نظام‌هاي پرداخت فعال گردد.

  در ادامه مراسم دکتر بيات مدير عامل مرکز فابا نيز طي سخناني ضمن قدرداني از شرکت خدمات انفورماتيک که با حضور در نمايشگاه تراکنش و حمايت از جشنواره ها، کمک شاياني به رونق فضاي استارتاپي کشور در حوزه مالي نموده، از اين شرکت به عنوان منشاء تحولات نوين و فناورانه در شبکه بانکي نام برد و اين ظرفيت را فرصتي مناسب براي استارتاپهاي فعال در اين حوزه عنوان کرد.

  در بخش پاياني سخنراني‌ها دکتر فائز با اشاره به جايگاه شرکت خدمات انفورماتيک در صنعت بانکداري و نوآوريهاي اين حوزه، خاطر نشان ساخت: اين شرکت مخاطب رويدادهاي بسياري در حوزه فناوري هاي اطلاعات و مالي است و مديريت و راهبري آن نيز با معاونت بازاريابي و فروش است؛ اما حمايت از رويدادهاي استارتاپي براي تک تک همکاران و دست‌اندکار بسيار جذاب و مسئوليت برانگيز است.

  وي به اقدامات صورت گرفته در جريان همايش تراکنش اشاره کرد و افزود: طي فراخوان اوليه، يکصد تيم اعلام آمادگي کردند که بر اساس بررسي صورت گرفته، ۵۰ تيم انتخاب شدند و بنده شخصا با تمام تيمها به عنوان داور گفتگو داشتم که در نهايت برخي از اين عزيزان موفق به احراز رتبه هاي برتر شدند.

  در خاتمه اين مراسم، جوايز تيمهاي اول، دوم و سوم به ترتيب به تيمهاي «آسان بورس» به عنوان پلتفرم طراحي استراتژي معاملاتي، استارتاپ «والکس» به عنوان بازار معاملاتي ارز ديجيتال و دو استارتاپ «دنگي پال» در حوزه پرداخت و «جيبيمو» در حوزه کيف پول موبايلي در بخش استارتاپهاي برتر فينتک اهدا شد.

  در بخش برگزيدگان جشنواره استارتاپي شهر هوشمند نيز جوايز به ترتيب به استارتاپ‌هاي مرکوري (بيمه بدنه) براي رتبه اول، چرخ (پيک دوچرخه) براي رتبه دوم و پايلا (شبکه سراسري فروش و توزيع کالا) براي رتبه سوم اهدا شد.

  گفتني است، تيم استارتاپي چرخ اعلام کرد در اقدامي انساندوستانه، جايزه خود را صرف آزادي زندانيان کم بضاعت، کودکان کار و کودکان فرشته خواهد کرد.

  1398/10/28