بازديد مديرعامل شرکت ملي انفورماتيک از شاپرک

  دکتر رحمت‌الله صادقيان، مديرعامل شرکت ملي انفورماتيک طي بازديدي از شاپرک در جريان اقدامات و برنامه‌هاي اين شرکت قرار گرفت.

  به گزارش روابط‌عمومي شرکت شاپرک، دکتر صادقيان در جريان اين ديدار که عصر ديروز سه‌شنبه انجام شد، ضمن حضور در واحدهاي مختلف شاپرک، از نزديک در جريان اقدامات در حال اجرا در حوزه پايش شبکه پرداخت الکترونيکي، رصدهاي امنيتي، زيرساخت‌هاي ايجاد شده مرکز داده در شاپرک قرار گرفت.

  مديرعامل شرکت ملي انفورماتيک ضمن اظهار خرسندي از اقدامات انجام شده توسط شاپرک، تأکيد کرد که يکي از حوزه‌هايي که خوشبختانه از لحاظ دانش نيروي انساني، نرم‌افزار و سخت‌افزار فاصله اندکي با استانداردهاي جهاني داريم، حوزه خدمات بانکداري و پرداخت الکترونيکي و زيرساخت‌هاي فني است و مشاهده آنچه در شاپرک به دست نخبگان جوان کشور پياده شده مهر تأييدي بر اين هماوردي است.

  مهندس محسن قادري، مديرعامل شاپرک نيز در جريان اين ديدار، اقدامات در دست اجرا و برنامه‌هاي آينده شرکت را در راستاي تقويت نظارت بر شبکه پرداخت الکترونيک تشريح کرد.

  اقدامات سريع و فشرده انجام شده در مورد پياده‌سازي هاب فناوران مالي شاپرک، آمار فيشينگ‌هاي کشف و متوقف شده توسط واحد امنيت شاپرک، اشراف مرکز امنيت شاپرک در شناسايي تهديدهاي هدفمند سايبري و... از جمله موضوعات گزارش مهندس قادري در اين ديدار بود.


  1398/10/08