دريافت گواهينامه مديريت امنيت اطلاعات توسط شاپرک

   

  شرکت شاپرک موفق شد گواهينامه نظام ملي مديريت امنيت اطلاعات مبتني بر ايزو 27001 را در حوزه امنيت اطلاعات دريافت کند.

  به گزارش روابط‌عمومي شاپرک، معاون سامانه‌هاي امن مرکز مديريت راهبردي افتا رياست‌جمهوري در مراسم اعطاي اين گواهينامه گفت: اعطاي گواهينامه‌ها در حوزه امنيت در واقع شروع دور تازه‌اي از مراقبت‌ها، نظارت‌ها و دقت‌نظرها است و از دارندگان اين گواهينامه‌ها به خصوص گواهينامه ايزو 27001 که داراي ضوابط و آزمون‌هاي بسيار سخت‌گيرانه‌ است، انتظار مي‌رود اين اقدامات را با وسواس و دقتي بيش از پيش ادامه دهند.

  وي افزود: خوشبختانه از ميان نهادهايي که ما آن‌ها را نهادهاي زيرساخت حياتي قلمداد مي‌کنيم، شرکت شاپرک يکي از پيشروترين شرکت‌ها است و به دوستان اين شرکت در حوزه امنيت به عنوان مشاور و همکار نگاه مي‌کنيم.

  عليرضا عيدي‌مراد، رييس‌هيأت مديره شرکت شاپرک نيز در اين مراسم ضمن تأکيد بر پويايي مقوله امنيت گفت: مهر تأييد افتاي رياست‌جمهوري بر حوزه امنيت شاپرک مايه افتخار، دلگرمي و قوت قلب ما است و اميدواريم اين گواهينامه زمينه‌هاي همکاري و تبادل تجارب را بيش از پيش ميان شاپرک و افتا فراهم آورد.

  به گفت وي «شاپرک امانت‌دار پول مردم در شبکه پرداخت است و همه همکاران ما اين امانت‌داري را مسئوليتي بزرگ و در عين حال افتخاري بزرگ‌تر مي‌دانند».
  محسن قادري، مديرعامل شاپرک نيز گفت: اگرچه امنيت صد در صدي و کامل دست نيافتني است اما ما تمام تلاشمان را مي‌کنيم تا بالاترين و بهترين کيفيتي‌ را که با اتکا به توان، دانش و دارايي‌هاي بومي مي‌توان فراهم کرد با تلفيق تجارب موفق جهاني در خدمت افزايش روز به روز سطح امنيت در شبکه پرداخت کشور در آوريم.

  گواهينامه ايزو 27001 يکي از معتبرترين گواهينامه‌هاي حال حاضر در حوزه امنيت اطلاعات است که مرکز مديريت افتاي رياست‌جمهوري در حوزه زيرساخت‌هاي حياتي متولي بررسي احراز شرايط اعطاي آن به زيرساخت‌هاي حياتي در کشور است.

  1398/07/02