همكاري بين فرابورس و شرکت خدمات انفورماتيک

   

  «امير هاموني» مديرعامل فرابورس ايران و برخي مديران اين مجموعه در جريان بازديد از شرکت خدمات انفورماتيک و سايت‌هاي مختلف آن پيرامون نحوه همکاري طرفين در حوزه‌هاي مختلف به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  به گزارش روابط عمومي شرکت خدمات انفورماتيک، مديرعامل فرابورس در جلسه‌اي که در طي اين بازديد با حضور مهندس «سيد ابوطالب نجفي» مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک و معاونان و مديران شرکت برگزار شد، ضمن تقدير و تشکر از تلاش‌ها و فعاليت‌هاي کارکنان شرکت، آمادگي سازمان متبوع خود را براي همکاري گسترده در حوزه‌هاي متنوعي اعلام کرد.
  به گفته هاموني فرابورس و شرکت خدمات انفورماتيک مي‌توانند با بررسي زمينه‌هاي مشترک همکاري به تامين مالي هرچه بهتر بنگاه‌هاي بزرگ، متوسط و استارتاپ‌ها کمک کنند.

  مديرعامل فرابورس ايران همچنين اظهار داشت: شرکت خدمات انفورماتيک مي‌تواند خدمات، محصولات و راهکارهاي جامعي را براي فرابورس ارائه کند.

  مهندس نجفي مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک نيز در ادامه ضمن استقبال از پيشنهادهاي ارائه شده، خواستار تشکيل يک کارگروه براي تعريف زمينه‌هاي همکاري مشترک با فرابورس شد.

  لازم به ذکر است در اين جلسه همچنين معاونين شرکت خدمات انفورماتيک به معرفي مهمترين محصولات، خدمات و دستاوردهاي شرکت در دو دهه اخير پرداخته و به پرسش‌هاي مديران فرابورس در خصوص خدمات شرکت در زمينه‌هاي متعدد پاسخ دادند.

  1398/06/23