فصلي نوين در تعاملات فيمابين بانک ملي ايران و شرکت خدمات انفورماتيک

   

  مديرعامل بانک ملي ايران در بازديد از شرکت خدمات انفورماتيک، هدف از اين بازديد را معماري نوين همکاريهاي آينده بين دو طرف عنوان کرد و اظهار داشت: اين همکاريها به نفع مردم و مشتريان بوده و سبب افزايش کيفيت خدمات و محصولات بانک ملي ايران خواهد شد.

  مديرعامل بانک ملي ايران در بازديد از شرکت خدمات انفورماتيک، هدف از اين بازديد را معماري نوين همکاريهاي آينده بين دو طرف عنوان کرد و اظهار داشت: اين همکاريها به نفع مردم و مشتريان بوده و سبب افزايش کيفيت خدمات و محصولات بانک ملي ايران خواهد شد.

  "محمدرضا حسين زاده" که روز گذشته همراه با ساير اعضاي هيات مديره بانک ملي ايران در شرکت خدمات انفورماتيک حضور يافته بود؛ با بيان اينکه دورنماي خوبي از همکاري دو طرف ملاحظه مي شود، افزود: با گسترش روند رو به رشد تعاملات فيمابين، حرکت بانک ملي در رسيدن به جايگاه اول نوآوري بيش از پيش سرعت مي گيرد و اين بانک همانگونه که در ميزان تراکنش ها در جايگاه نخست قرار دارد؛ در ارائه خدمات مبتني بر جديدترين فناوري هاي روز هم پيشتاز خواهد بود.

  در اين نشست همچنين مديرعامل بانک ملي دليل حضور در شرکت خدمات انفورماتيک را قدرداني از زحمات و اقدامات مديريت ارشد و کارکنان اين شرکت عنوان نمود و ضمن تاکيد بر جايگاه حاکميتي بانک ملي خاطر نشان ساخت: بانک ملي هميشه در جايگاه نخست بوده و بايد در ارائه خدمات و محصولات نوين به مشتريان نيز پيشتاز باشد که اين مهم با همکاري شرکت خدمات انفورماتيک محقق مي گردد.

  مديرعامل بانک ملي برخورداري از رويکرد نوآورانه در تمامي تعاملات و پروژه‌هاي مشترک بين شرکت خدمات انفورماتيک و بانک ملي را مورد تاکيد قرار داد و خواستار آن شد که پروژه موفق تحويلداري تحت وب که به گفته وي، در نوع خود انقلابي فناورانه را در بانک ملي منجر شده و سکوي پرشي براي پيشبرد اهداف بانک بشمار مي رود؛ در سه ماهه اول سال آينده بطور کامل به اجرا درآيد.

  در ادامه اين ديدار، "سيد ابوطالب نجفي" مديرعامل شرکت خدمات انفورماتيک، اين شرکت را با توجه به سطح همکاري هاي دو طرف، بخشي از خانواده بانک ملي ذکر کرد و ضمن تاييد سخنان مديرعامل بانک ملي در خصوص سطح بالاي تعاملات در سالهاي اخير، خاطر نشان ساخت: بانک ملي در جايگاه رهبري صنعت بانکداري کشور قرار دارد؛ علاوه بر اين قطعا نقش محوري بانک ملي در تحولات آينده به ويژه در بهره‌گيري از داده هاي موجود به عنوان ابزار کليدي براي تصميم گيري هاي دقيق و هدفمند، بيش از پيش نمايان خواهد شد.

  در اين بازديد، همچنين "فرهاد فائز" معاون بازاريابي و فروش شرکت خدمات انفورماتيک با ارائه گزارشي از همکاريهاي اين شرکت با بانک ملي بيان داشت: بانک ملي هم اکنون با داشتن بيش از 3200 شعبه، 9هزار خودپرداز و 57.5 ميليون کارت بانکي فعال، بزرگترين بانک کشور محسوب مي شود. وي اضافه کرد: در يازده ماهه نخست امسال بانک ملي بيش از 6.3 ميليارد تراکنش شتاب داشته که رشد 32 درصدي نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان مي دهد.

  معاون بازاريابي و فروش شرکت همچنين پروژه هاي تحويلداري تحت وب، آغاز پياده سازي استاندارد EMV در حوزه کارت، رمز يکبار مصرف نرم افزاري، توسعه سامانه هاي مقابله با پولشويي، افزايش سرويس هاي مديريت کانال، ارتقاي سامانه پرداخت قبوض و عملياتي نمودن سامانه نهاب را به عنوان مهمترين پروژه هاي جاري در همکاري بين شرکت خدمات انفورماتيک و بانک ملي عنوان کرد.

  گفتني است در ابتداي ديدار امروز، مديرعامل بانک ملي ايران به همراه اعضاي هيئت مديره اين بانک، از بخشهاي مختلف سايت شرکت خدمات انفورماتيک و نيز مرکز پايش بازديد کردند.

  1397/12/18