گزارش مجمع عمومي عادي سالانه و مجمع فوق العاده صاحبان سهام شركت ملي انفورماتيك

   

  مجمع عمومي عادي سالانه شركت ملي انفورماتيك در تاريخ 21 خردادماه سال 1397 با حضور سهامداران شركت و به رياست قائم مقام محترم بانك مركزي ج.ا.ا و با حضور دبير كل محترم، و معاونت محترم فناوري هاي نوين بانك مركزي، مدير عامل و اعضاي هيات مديره و مديران ارشد گروه ملي انفورماتيك برگزار شد. 

  در ابتدا آقاي محمدرضا عسگري مديرعامل شركت ملي انفورماتيك، گزارشي از عملكرد شركت در سال 1396 ارائه نمودند و در آن ضمن برشمردن مهمترين دستاوردهاي سال گذشته شركت و گروه ملي انفورماتيك، روند فعاليت هاي شركت را رو به رشد خواند و آينده گروه ملي انفورماتيك را با وجود مشكلات و محدوديت هاي بين المللي روشن عنوان نمودند.

  در ادامه آقاي دكتر اكبر كميجاني قائم مقام محترم بانك مركزي كه به عنوان رييس مجمع سخن مي‌گفتند، ضمن تقدير و تشكر از فعاليت هاي هيات مديره و مديرعامل شركت ملي انفورماتيك براي عملكرد يكسال گذشته، دستاوردهاي به دست آمده را حاصل تلاش به سمت اعتلا و آنرا قابل دفاع عنوان كردند.

  ايشان با اشاره به گزارش هيات مديره و مديرعامل درباره فعاليت‌هاي شركت در سال گذشته تصريح كرد: ماموريت اصلي گروه ملي انفورماتيك پيشرو بودن در عرصه  فناوري اطلاعات، نظام بانكي و مالي كشور است و انتظار مي‌رود اين نقش برجسته در حوزه هاي مذكور طي سال‌هاي آينده روند رو به رشدي داشته باشد.

  جناب آقاي دكتر كميجاني با تصريح بر اينكه بانك مركزي از برنامه‌هاي تحول گرايانه شركت‌هاي گروه ملي انفورماتيك حمايت مي‌كند، بر گسترش فعاليت‌هاي اين گروه در حوزه‌هاي نوين بانكداري الكترونيك تاكيد و از فعاليت هاي آتي آن پشتيباني نمودند.

  در ادامه اين مجمع و پس از پرسش و پاسخ سهامداران، صورت هاي مالي شركت تصويب و در خصوص ساير موارد مندرج در دستور جلسه اتخاذ تصميم بعمل آمد.

  پس از آن مجمع عمومي فوق العاده صاحبان سهام شركت برگزار و در خصوص افزايش سرمايه پيشنهادي توسط هيات مديره شركت بحث و بررسي بعمل آمد و در نهايت به اتفاق آراء افزايش سرمايه شركت از محل سود انباشته مورد تصويب قرار گرفت.  1397/03/23