تقدير از شرکت خدمات انفورماتيک

  تقدير از شرکت خدمات انفورماتيک در مراسم رونمايي پرداخت الکترونيکي مبتني بر NFC

  بانک پارسيان در حضور دکتر ولي الله سيف رييس کل بانک مرکزي ج.ا.ا از دست اندرکاران راه اندازي سامانه پرداخت الکترونيکي مبتني بر NFC از جمله شرکت خدمات انفورماتيک به دليل نقش موثر اين مجموعه در راه اندازي اين پروژه قدرداني به عمل آورد.

  به گزارش روابط عمومي شرکت خدمات انفورماتيک اين لوح به نمايندگي از شرکت به آقاي مهندس کيارش شيداني رييس گروه سيستم هاي مشترک کارتي اهدا شد.

  گفتني است؛ از آنجا که پرداخت پول از طريق تلفن همراه ساده‌ترين و سريع‌ترين راه براي انتقال است، خدمت الکترونيک NFC قابليت پرداخت پول از طريق گوشي‌هاي هوشمند را اجرايي مي‌کند.

  دراين راستا، کاربر اطلاعات مرتبط با کارت اعتباري خود را در گوشي ذخيره کرده و در زمان خريد، گوشي را به دستگاه NFC ‌خوان نزديک مي‌کند تا پرداخت انجام شود.

  همچنين براي سهولت کار بيشتر معاملات نياز به تصديق ندارند اما در برخي موارد ممکن است، فروشندگان درخواست تاييد هويت کنند.

  مشتريان مي‌توانند بدون نياز به شماره‌حساب و کار با نرم‌افزارهاي گوناگون و پيچيده‌ بانکي پرداخت خود را انجام دهند. در اين خدمت نوين، همراه داشتن کارت‌هاي اعتباري الزامي نداشته و يادآوري رمز عبور نيز دراين راستا کاربردي ندارد.

  در استفاده از اين خدمت نوين الکترونيکي بانکي نگراني‌ها از همراه نداشتن کارت بانکي و مراقبت از آن براي مشتريان به پايان مي‌رسد و تنها همراه داشتن گوشي تلفن همراه کافي است تا هر زمان از شبانه روز و حتي روزهاي تعطيل از خدمات بانکي مورد نياز استفاده کنند.

  همچنين مشتري براي امنيت بيشتر مي‌تواند شماره پين ويژه خود را براي تاييد نهايي در نظر بگيرد.

  1396/02/25