امروزه تحولات عمده در کسب و کار و تداوم فعاليت شرکتها نيازمند بهره ‏گيري از فناوري اطلاعات و ارتباطات با برنامه ‏ريزي و استراتژي دقيق مي‏باشد . توسعه اين فناوري سبب کاهش هزينه ‏ها ، افزايش بهره‏ وري ، ارتقاي سطح رفاه عمومي، ايجاد سهولت و اثربخشي مي‏شود . در همين راستا شرکت داده ورزي فراديس البرز با بهره‏گيري از توانمندي، تجربه و خلاقيت مديران و کارکنان خود پياده‏ سازي و پشتيباني سيستم‏هاي متکي بر فناوري اطلاعات و ارتباطات، با تمرکز ويژه بر سيستم بانکي کشور را به مرحله اجرا درآورده است.

هر چند که تاسيس شرکت فراديس البرز به سال 1383 بر مي‏گردد اما به دليل توسعه سريع سيستم هاي اتوماسيون بانکي، افزايش سطح درخواست مشتريان و بهره ‏مندي از توان اجرايي بالا، از ابتداي سال 1389 با انتقال رسمي معاونت پشتيباني از بخش مشتريان شرکت خدمات انفورماتيک به اين مجموعه، اين شرکت مأموريت و چشم انداز جديدي يافت و اولويت اصلي خود را ارائه خدمات پيشرفته در زمينه IT به شبکه بانکي کشور قرار داد. هم چنين در راستاي تکميل زنجيره فعاليتها و تأمين سخت افزارهاي مورد نياز مشتريان، با راه‏اندازي خط توليد خودپرداز و تجهيزات جانبي آن درسال 1391 فصل ديگري از رسالت خدمات رساني خود را رقم زد.

شرکت فراديس البرز با اتکا به تلاش و تخصص نزديک به 700 نفر از مديران و کارشناسان زبده و پشتيباني بيش از 15000 دستگاه خودپرداز، 7000 دستگاه VSATو 6500 دستگاه VNB و 250000 دستگاه پايانه فروش POS، بزرگترين شبکه پشتيباني تجهيزات مخابراتي و بيشترين خودپردازهاي تحت پوشش در سطح کشور و خاورميانه را در اختيار دارد.

شرکت فراديس البرز افتخار دارد که اولين پايانه VSAT نظام بانکي کشور را نصب، راه‏اندازي و پشتيباني نموده است. همچنين نخستين شرکت پشتيبان سيستم هاي متمرکز بانکي و متولي بزرگترين شبکه خودپرداز در کشور مي‏باشد. شرکت فراديس البرز با اخذ مجوز توليد درجه 1 از وزارت صنعت، معدن و تجارت يکي از شرکتهاي پيشرو در زمينه توليد خودپرداز و تجهيزات جانبي آن بوده و بر اساس آخرين وضعيت احراز صلاحيت و رتبه بندي شرکتهاي کامپيوتري توسط شوراي عالي انفورماتيک، موفق به کسب رتبه هاي زير شده است:

  • رتبه يک در خدمات پشتيباني
  • رتبه يک درتوليد و ارائه رايانه هاي غير Main Frame
  • رتبه يک در شبکه داده ها
  • رتبه يک در توليد و ارائه دستگاه‏هاي جانبي
  • رتبه يک در ارائه و توليد قطعات و ملزومات
  • رتبه يک در ارايه و پشتيباني بسته هاي نرم افزاري و فايلهاي اطلاعاتي توليد داخل
  • رتبه يک در مشاوره و نظارت بر طرح‏هاي انفورماتيکي
  • عضو سازمان نظام صنفي رايانه اي کشور

براي كسب اطلاعات بيشتر به آدرس www.faradis.net مراجعه فرماييد