سرمايه‌گذاري مسترکارت در پلتفرم هوش مصنوعي

  شرکت ملي انفورماتيک - مسترکارت مبلغ 5.4 ميليون دلار در پلتفرم هوش مصنوعي استارت‌آپ‌ ساينزي (Signzy) سرمايه‌گذاري مي‌کند.

   

   

   

   

   

  علاوه بر غول پرداخت‌هاي بين‌المللي، شرکت‌هاي ديگري همچون Arkam Ventures، Kalaari Capital و  Stellaris Venture Partners نيز در اين طرح مشارکت دارند.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، پلتفرم هوش مصنوعي اين شرکت نوپا به شرکت‌ها کمک مي‌کند که فرايندهاي ريسک و انطباق خود را به طور خودکار انجام دهند.

  ساينزي با اشاره به اين که به دنبال شيوع ابتلا به ويروس کرونا در سطح جهاني، با تقاضاي بسيار بالايي براي اين موضوع مواجه شده است، گفته از اين مبالغ در راستاي تقويت پژوهش‌هاي حوزه هوش مصنوعي و فروش جهاني محصولات خود استفاده خواهد کرد.

  اين شرکت هندي که در سال 2015 تاسيس شده مي‌کوشد با بهره‌گيري از هوش مصنوعي و بلاک چين، محصولات سازگار، امنيتي و کاربرپسند توليد کند.

  آنکيت راتان (Ankit Ratan) بينيانگذار ساينزي مي‌گويد فراگير شدن (ويروس کرونا) نه تنها سرعت ديجيتالي شدن در فضاي خدمات مالي را بيشتر کرده، بلکه تقاضا براي راه حل‌هاي بدون تماس را نيز افزايش داده است.

  وي مدعي است: تصميماتي که قبلاً براي نهايي شدن به طور معمول سال‌ها به طول مي‌انجاميد، اکنون فقط در يک فصل به سرانجام مي‌رسد. ما به سختي کار کرده‌ايم تا پا به پاي اين تقاضاي رو به رشد حرکت کنيم.

  1399/08/22