استفاده از فناوري بات در سيتي بانک هنگ کنگ

  شرکت ملي انفورماتيک - شعبه سيتي بانک در هنگ کنگ قصد دارد از فناوري بات براي ارائه گزارش‌هاي مالي مورد نظر مشتريان استفاده کند.

   

   

   

   

  مشتريان بورس با بهره‌گيري از اين سيستم خودکار مي‌توانند وضعيت مالي خود را در طول روز به صورت مرتب مشاهده کرده و به تناسب نياز خود، استراتژي‌هاي مناسب را در پيش گيرند.

  به عبارت ديگر، اين سيستم درون سازماني، توسعه قابل توجهي براي مشتريان به شمار مي‌رود که با آن مي‌توانند وضعيت بورسي خود را به صورت بلادرنگ مشاهده و مديريت کنند.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، در اين شيوه، داده‌ها با استفاده از فناوري بات، از اتاق پاياپاي و سيستم سپرده‌گاه به صورت روزانه گردآوري شده و اين اطلاعات به شکل آني به سيستم سرپرستي سيتي بانک ارسال شده و از آنجا به مشتري‏ها فرستاده مي‌شود.

  آشيش ميشرا (Aashish Mishra) يکي از مديران سيتي بانک هنگ کنگ مي‌گويد: اين قابليت جديد نوعي ورودي براي پلتفرم داده ما خواهد بود و مزيتي براي مشترياني است که از داده ما و API استفاده مي‌کنند.

  وي افزود: استراتژي داده ما به دنبال بهبود يکپارچه‌سازي بلادرنگ با سيستم‌هاي مشتريان و ارتقاء بهره‌وري است و اين کار از طريق انتشار و گزارش آنلاين داده‌ها صورت مي‌پذيرد.

  1399/06/12