بانک RBC کانادا به سراغ ابر اختصاصي مي‌رود

  شرکت ملي انفورماتيک - رويال بانک کانادا واحد هوش مصنوعي خود را به ابر اختصاصي منتقل مي‌کند.

   

   

   

   

  رويال بانک کانادا يا به اختصار RBC يکي از بزرگترين نهادهاي مالي کانادا به شمار مي‌رود که تاسيس آن به سال 1864 باز مي‌گردد.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، اين بانک درصدد است اپليکيشن‌هاي تحت توسعه هوش مصنوعي خود را به ابر اختصاصي منتقل نمايد.

  اين ابر خصوصي جديد که در آن از سيستم‌هاي Red Hat OpenShift و هوش مصنوعي DGX شرکت Nvidia استفاده شده، مي‌تواند هزاران شبيه‌سازي را اجرا کرده و ميليون‌ها نقطه داده را در زماني به مراتب کوتاه‌تر از قبل، تجزيه و تحليل نمايد.

  Foteini Agrafioti يکي از مديران ارشد هوش مصنوعي بانک RBC با اشاره به اين که هوش مصنوعي مدرن بدون دسترسي به رايانش سريع عملاً وجود نخواهد داشت، مي‌گويد: اين همکاري بدان معناست که ما در اين شيوه مي‌توانيم اپليکيشن‌هاي يادگيري ماشين را توسعه دهيم.

  وي مي‌گويد پلتفرم در حال حاضر اجراي تراکنش‌ها و بينش‌هاي تجاري را بهبود بخشيده و اين امر علاوه بر کاهش تعداد تماس‌هاي مشتريان RBC، تسريع در ارائه اپليکيشن‌هاي جديد به متقاضيان را به همراه داشته است.

  Mike Tardif يکي از مديران ارشد فني رويال بانک کانادا هم در سخناني اظهار داشت: در بازار پرتحول امروز، ما بايد هميشه در خط مقدم نوآوري براي مشتريان خود قرار داشته باشيم. ما مفتخريم که قابليت‌هاي يک ابر هوش مصنوعي اختصاصي و يکتا را به صورت درون سازماني ارائه مي نماييم و اين امر به نوبه خود، تقويت همکاري هاي ما با رد هت و انويديا را به دنبال دارد.

  1399/05/30