خدمات دولت سنگاپور به شرکت‌هاي فين‌تک

  شرکت ملي انفورماتيک - سازمان خدمات مالي سنگاپور (MAS) براي کاهش تاثير ويروس کرونا بر شرکت‌هاي فين‌تک و موسسات مالي، مبلغ 125 ميليون دلار اختصاص داده است.

   

   

   

   

  اين بسته حمايتي که توسط صندوق توسعه بخش مالي اين کشور تدارک ديده شده است، براي پشتيباني از آموزش نيروي کار، پوشش هزينه‌هاي مربوط به پرسنل و نيز اعطاي دسترسي به خدمات نوآوري بانک مرکزي سنگاپور به کار مي‌رود.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، سازمان خدمات مالي سنگاپور همچنين از طرح ويژه خود به نام DAG با هدف کمک به آن دسته از شرکت‌هاي مالي که کمتر از 200 کارمند دارند خبر داده است.

  علاوه بر اين، بانک مرکزي سنگاپور به تمام شرکت‌هاي فين‌تک يک دسترسي رايگان شش ماهه به API Exchange اعطا مي‌کند.

  API Exchange يا به اختصار Apix يک بازار آنلاين براي همکاري و فروش است.

  ژاکلين لوه (Jacqueline Loh) جانشين مدير عامل سازمان خدمات مالي سنگاپور مي‌گويد ما خلاقيت‌هاي موجود را به ميزان قابل توجهي بهبود بخشيده‌ايم و طرح‌هاي جديدي براي کمک به شرکت‌هاي فين‌تک خود عرضه نموده‌ايم تا نه تنها به سلامت از شرايط نامساعد کنوني عبور کنيم بلکه همزمان، مهارت‌ها، شايستگي‌ها و شبکه‌هاي ژرف‌تري ايجاد نماييم تا بتوانيم در بلندمدت قدرتمندتر ظاهر شويم.

  وي افزود ما نهادهاي مالي، شرکت‌هاي فين‌تک و کارشناسان حوزه مالي را تشويق مي‌کنيم که از اين فرصت‌ها به نحو احسن بهره ببرند.

  1399/02/08