بلاک چين؛ پرطرفدارترين مهارت فني سال 2020

  شرکت ملي انفورماتيک - تحقيقات جديد لينکدين نشان مي‌دهد شرکت‌ها به افرادي که در زمينه بلاک چين استعداد و تخصص دارند نيازمندند و به همين دليل تقاضا براي به خدمت گرفتن چنين کارشناساني در سال جاري بسيار بالاست.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  به گزارش وب‌سايت Crypto-News.net، فناوري بلاک چين در صدر فهرست پرتقاضاترين مهارت‌هاي مورد نياز در سال 2020 قرار دارد.

  در اين رتبه‌بندي، بلاک چين حتي توانسته بر رقباي محبوبي همچون رايانش ابري و هوش مصنوعي نيز غلبه کند و جايگاه نخست را به خود اختصاص دهد.

  در اين گزارش آمده با توجه به اين که بلاک چين در بسياري از ارزهاي ديجيتال مورد استفاده قرار مي‌گيرد، اغلب شرکت‌ها به اين راهکار به عنوان يک «فناوري متحول‌کننده» نگاه مي‌کنند.

  واقعيت امر نشان مي‌دهد که امروزه رهبران اشتراکي حوزه ديجيتال به نيروهاي قابل توجهي در دنياي تجارت تبديل شده‌اند که از آن جمله مي‌توان به پلتفرم بلاک چيني TradeLens اشاره کرد.

  استفاده از بلاک چين مزاياي فراواني به همراه دارد؛ از قبيل برقراري ارتباطات بهتر، امکان رعايت استاندارهاي کيفيت، امکان برون‌سپاري طيف عظيمي از مشاغل به شرکت‌هاي طرف ثالث و.... 

  پس از بلاک چين، ديگر مهارت‌هاي پرتقاضا در گروه سخت به ترتيب عبارتند از: رايانش ابري، استدلال تحليلي، هوش مصنوعي، طراحي تجربه‌ کاربر، تحليل کسب و کار، بازاريابي رابطه‌اي، فروش، محاسبات علمي و توليد ويديو.

  متن کامل گزارش از بخش تجاري سايت لينکدين با عنوان LinkedIn Business در دسترس عموم قرار دارد.

  1398/11/19