همکاري ژاپن و آلمان در زمينه توسعه ارزهاي ديجيتال

  شرکت ملي انفورماتيک - هلدينگ SBI يکي از بزرگترين گروه‌هاي مالي ژاپن، از سرمايه‌گذاري خود در بورس اشتوتگارت (Stuttgart) با هدف گسترش خدمات ارزرمزها خبر داد.

   

   

   

   

  اشتوتگارت دومين بورس اوراق بهادار آلمان و يکي از مهمترين نهادهاي مالي اين کشور به شمار مي‌رود.

  به گزارش وب‌سايت فاين‌اکسترا، اين موضوع چند هفته پس از آن صورت گرفت که بورس اشتوتگارت، شعبه تجارت ديجيتال خود موسوم به BSDE را با همکاري Axel Springer و finanzen.net افتتاح نمود.

  BSDE در سپتامبر 2017 با هدف توسعه مدل‌هاي تجاري مبتکرانه تجارت ارز و بازار فرابورس تاسيس شده است.

  هلدينگ SBI علاقه زيادي به فعاليت در حوزه بلاک چين و ارزرمزها در بازارهاي داخلي خود دارد که از آن جمله مي‌توان به ماينينگ ارز اختصاصي و استخراج ارزرمز اشاره کرد.

  يوشيتاکا کيتائو (Yoshitaka Kitao) مدير عامل و رئيس هيئت مديره SBI گفت گروه سرمايه‌گذاري SBI که متشکل از پلتفرم معاملاتي دارايي رمز ارز و ساير شرکت‌هاي تجاري مرتبط است، از مشارکت با بورس اشتوتگارت بيشترين بهره را خواهد برد تا بتواند نيازهاي واقعي دارايي‌هاي ديجيتالي در سطح جهاني را پاسخگو باشد.

  الکساندر هاپنر (Alexander H?ptner) رئيس هيئت مديره اشتوتگارت نيز در سخناني، با اشاره به اين که در حال حاضر بالاترين نرخ توسعه و رشد بازار در زمينه دارايي‌هاي ديجيتالي از آن آسيا و اروپاست اظهار داشت: ما از طريق همکاري با SBI Group، يک شريک ايده‌آل يافته‌ايم تا با آن بتوانيم به يک اکوسيستم جهاني بسيار کارآمد در زنجيره ارزش دارايي هاي ديجيتال دست يابيم.


  1398/10/23