گوگل پلي به دنبال نقش‌آفريني بيشتر در حوزه پرداخت‌هاي موبايلي

  شرکت ملي انفورماتيک - روند تحولات اکوسيستم پرداخت همراه حکايت از آن دارد که اين صنعت به سمت استفاده از دستورهاي صوتي و به دنبال آن، راحتي هر چه بيشتر کاربران در حال حرکت است.

   

   

   

  به نظر مي‌رسد گوگل نيز در همين خصوص در حال افزودن قابليت‌هايي به سرويس گوگل پي (Google Pay) خود است.

  Google Pay يا پرداخت با گوگل يکي از روش‌هاي نسبتاً جديدي است که کاربران طي آن، با استفاده از سيستم عامل آندرويد يا آي‌او‌اس مي‌توانند دست به خريد اينترنتي بزنند.

  به گزارش وب‌سايت Payment Week، چندي پيش در جريان نشست موسوم به TRANSACT به اين موضوع پرداخته شد.

  Amy Zirkle يکي از مديران انجمن تراکنش‌هاي الکترونيک (ETA)، با اشاره به اين که مصرف‌کنندگان به طور فزاينده‌اي به استفاده از پرداخت‌هاي همراه روي آورده‌اند، سال 2019 را سالي مهم و سرنوشت‌ساز در صنعت پرداخت ديجيتال در آمريکا دانست.

  وي گفت ما بابت مطالبي که از اسپينسر مي‌شنويم و اين که گوگل مشارکت‌ها و محصولات جديدي را به اکوسيستم  پرداخت وارد مي‌کند، هيجان زده‌ايم.

  اسپينسر اسپينل (Spencer Spinnell) مسئول توليد محصولات جديد پرداخت در گوگل است، که از سال 2003 در اين شرکت مشغول به کار بوده و در ايجاد و راه‌اندازي محصولات فراواني نقش داشته است.

  اسپينسر اسپينل نيز در سخناني، TRANSACT را يک فرصت هيجان‌انگيز براي اين صنعت دانست و گفت من مشتاقانه منتظر بحث و گفتگو در خصوص بسياري از تغييرات شورانگيز در اين حوزه هستم.

  امسال رويداد TRANSACT از 30 آوريل تا 2 مي برگزار شد و پرداخت‌هاي موبايلي نقطه کانوني آن بود.

  1398/02/31