گسترش فعاليت‌هاي مسترکارت در حوزه هوش مصنوعي در سنگاپور

  شرکت ملي انفورماتيک - مسترکارت غول کارت‌هاي اعتباري جهان، قصد دارد به منظور تعميق و توسعه حضور خود در سنگاپور، با استارت‌آپ AIDA همکاري کند.

   

   

   

   

   

  شرکت آيدا در زمينه تحليل داده‌هاي يادگيري ماشين فعاليت مي‌کند و در کشورهاي سنگاپور، مالزي، تايلند، اندونزي، هند و هنگ کنگ، خدمات بانکي و بيمه عرضه مي‌نمايد.

  اين شرکت درصدد است با تقويت توانمندي‌هاي خود، علاوه بر حضور پررنگ‌تر در بازار فعلي، کشورهاي جديدي از جمله فيليپين و ژاپن را به حوزه مشتريان خود اضافه کند.

  به گزارش وب‌سايت BankingTech، روهيت چوهان (Rohit Chauhan) يکي از مديران بخش هوش مصنوعي و پلتفرم‌هاي سايبري مسترکارت با اشاره به اين که شرکت متبوع وي به دنبال بها دادن بيشتر به مقوله هوش مصنوعي است، دسترسي به پلتفرم و تولکيت هوش مصنوعي کلاس جهاني آيدا را مهم برشمرد و گفت اين شيوه باعث امکان‌پذير شدن طراحي راه حل‌هاي مشترک در راستاي فراهم‌سازي امنيت و راحتي بيشتر براي کسب و کارها و مصرف‌کنندگان در فعاليت‌هاي روزمره‌شان است. 

  شرکت آيدا در سال 2016 توسط گروهي از دانشمندان داده از موسسه تحقيقاتي A*STAR که زير نظر وزارت تجارت و صنعت سنگاپور فعاليت مي‌کند، تاسيس شده است.

  بر اساس اين گزارش، شرکت مزبور توسعه‌دهنده روش‌هاي پيشرفته‌اي است که مدل‌هاي يادگيري ماشين را براي توليد بينش‌هاي عملي در کسب و کار به خدمت مي‌گيرد.

  1398/02/18