برگزاري کنفرانس بلاکچين و بيتکوين در سوئد

  شرکت ملي انفورماتيک - قرار تا چند روز ديگر يک نمايشگاه ويژه بلاکچين و بيتکوين براي بررسي جديدترين تحولات اين حوزه، در شهر استکهلم پايتخت سوئد برگزار شود.

   

   

   

   

  اين نمايشگاه Blockchain & Bitcoin Conference Stockhol نام دارد و در آن، علاقه‌مندان به صنعت بلاکچين اعم از نوآوران، توسعه‌گران، کاربران علاقه‌مند و شرکت‌هاي فعال در اين حوزه گرد هم جمع مي‌شوند.

  شرکت‌کنندگان در همايش مزبور مي‌توانند ضمن حضور در نشست‌هايي که توسط شرکت‌هاي مختلف برگزار مي‌شود، نوآوري‌هاي صورت گرفته در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار را ملاحظه کرده و ضمن گفتگو با توسعه‌گران، شرکايي براي پياده کردن ايده‌هاي جديد خود بيابند.

  وب‌سايت NewsBTC در گزارش خود به برخي شرکت‌هايي که در اين نمايشگاه حضور خواهند داشت اشاره کرده است، که يک کمپاني ارائه‌دهنده خدمات صرافي بيتکوين در اتريش به نام Cointed يکي از آنهاست.

  Cointed بر حوزه‌هاي مختلفي تمرکز دارد که تامين و نگهداري دستگاه‌هاي خودپرداز بيتکوين و ماينينگ‌هاي سازگار با محيط زيست از آن جمله است.

  استارت‌آپ سوئيسي Ambrosus نيز يکي ديگر از حاضران نشست استکهلم است که در زمينه عرضه مواد غذايي با استفاده از قراردادهاي هوشمند فعاليت مي‌کند.

  شرکت Rega Risk Sharing نيز نوعي پلتفرم مبتني بر اتريوم توسعه داده که براي محصولات بيمه متقابل کاربرد دارد.اين پروژه شامل فناوري‌هايي است که به گونه موثر و کارآمد، کاربران را از جعل و تقلب محافظت مي‌نمايد.  

  همچنين در نمايشگاه استکهلم قرار است از يکي از نرم‌افزارهاي معروف بيمه به نام Protectiq رونمايي شود.طبق پيش‌بيني توسعه‌گران، کشورهاي توسعه يافته به استفاده گسترده از Protectiq روي خواهند آورد.

  براي کسب اطلاعات بيشتر درباره اين کنفرانس علمي و جزئيات مربوط به آن، به آدرس https://goo.gl/G3sQcV مراجعه نماييد.

  1396/07/05