افزايش فعاليت هاي Payza در چين

  شرکت ملي انفورماتيک - پِي‌زا (Payza) يکي از مشهورترين پلتفرم‌هاي پرداخت آنلاين در جهان، از قصد خود براي گسترش فعاليت‌هايش در بازار چين خبر داد.

   

   

   

  بر اين اساس، کاربران پي‌زا در چين مي‌توانند با استفاده از سرويس‎هاي محبوبي همچون WeChat، UnionPay و ePayLinks، کيف الکترونيکي Payza خود را فعال کنند.

  شهروندان چيني عضو Payza همچنين مي‌توانند بر اساس يوان چين، پول مبادله نمايند.

  به گزارش وب‌سايت فاين اکسترا، اين شرکت از سال 2012 خدمات اوليه خود را در چين راه‌اندازي کرده ولي اين نخستين بار است که چنين سرويس‌هايي در اختيار شهروندان چيني قرار مي‌دهد.  

  فيروز پاتل (Firoz Patel) يکي از مديران پي‌زا مي‌گويد پس از Boleto در برزيل، Oxxo در مکزيک و Paysafecard که در بيش از چهل کشور ارائه مي‌شود، اين چهارمين گزينه سپرده‌گذاري Payza است که امسال راه‌اندازي مي‌شود.

  وي به تعهد شرکت متبوع خود به ارائه خدمات محلي اشاره کرد و اين سرويس‎هاي جديد در چين را گامي مهم در اين راستا ارزيابي کرد.

  بنا به آمار اخير اداره ملي آمار چين (NBS) در سال گذشته ميلادي بازار تجارت الکترونيکي در چين از رشد 26.2 درصدي برخوردار بوده است.

  طبق برخي براوردها، تا سال 2020 حداقل يک چهارم جمعيت انبوه چين به طور مستقيم از سايت‌هاي تجارت الکترونيکي خارجي خريد مي‌کنند و يا با مراجعه به خرده‌فروشان برون‌مرزي طرف ثالث، کالاهاي مورد نظرشان را تهيه مي‌نمايند.

  1396/03/01