بازديد مدير عامل شرکت ملي انفورماتيک از سايت مرکزي تعميرات و کارخانه توليد شرکت فراديس البرز

 

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي انفورماتيک به نقل از فراديس البرز، مهندس عيدي مراد مديرعامل به همراه دکتر رضائي راد مدير محترم برنامه ريزي و پايش عملکرد شرکت ملي انفورماتيک، از امکانات و فعاليت  هاي شرکت فراديس البرز در سايت مرکزي تعميرات  ، نمايشگاه  دائمي محصولات و قطعات توليدي شرکت  در جاده مخصوص کرج  و همچنين کارخانه توليد تجهيزات پرداخت الکترونيک شرکت در شهر صنعتي البرز قزوين بازديد و مذاکراتي را با مديران و کارشناسان اين بخش ها داشتند.
در اين بازديد که با همراهي مدير عامل و معاونين و مديران شرکت  فراديس انجام شد ابتدا در نمايشگاه دايمي محصولات شرکت ، توضيحاتي در مورد محصولات و خدمات شرکت ارائه  و همچنين دستاوردهاي شرکت در حوزه تعمير و بومي سازي قطعات مورد نياز توسط همکاران  بخش مهندسي تعميرات شرکت  و نمونه هايي از قطعات توليد شده در داخل شرکت به سمع و نظر بازديد کنندگان رسيد. در ادامه مهمانان شرکت با حضور در بخش هاي مختلف تعميرات ، کنترل کيفيت ، تحقيق و توسعه و نيز مديريت لجستيک شرکت با روال انجام تعميرات تجهيزات و نقل و انتقال قطعات بين دفتر مرکزي با دفاتر استاني آشنا شدند.
در ادامه بازديدکنندگان به همراه مدير عامل شرکت جهت بازديد از روند توليد تجهيزات در کارخانه توليدي  شرکت به شهر صنعتي البرز مراجعه نموده و ضمن بازديد از مراحل مختلف توليد ، کنترل کيفيت و بسته بندي محصولات و سفارشات مشتريان شرکت، در جريان فرآيندهاي توليد شرکت قرار گرفتند.
جناب آقاي مهندس عيدي مراد طي بازديد انجام شده ضمن مذاکره با مديران و کارشناسان شرکت  ضمن تشکر و قدرداني از اقدامات انجام شده ، با توجه به مشکلات تامين قعطات وارداتي ، بر اهميت تلاش بيشتر جهت افزايش سهم توليد داخل در پروژه هاي توليدي و تعميراتي شرکت  و نيز توجه ويژه به حفظ کيفيت محصولات تاکيد  نمودند.
ايشان با توجه به شرايط اقتصادي موجود ، توجه به وضعيت معيشتي کارکنان و ايجاد شرايط رفاهي مناسب جهت کاهش دغدغه هاي فکري آنان  را از اولويت هاي مهم بر شمرده و يکي از عوامل موثر جهت تحقق اين موضوع را  توجه ويژه جهت توسعه سبد محصولات در حوزه هاي مختلف بازار و استفاده بهينه از امکانات و منابع انساني و مالي شرکت دانستند.


1400/7/11

شرکت هاي تابعه
 
  •   
  •   
  •   
  •